Araç içi Temizlik

Araçlarımız biraz evimiz, biraz da işyerimizdir. 4 mevsim 24 saat bizi işlerimize ve sevdiklerimize kavuşturan yol arkadaşımızdır. İşte bu yol arkadaşımızın da tüm mekânlarımız gibiözenli bakıma ve temizliğe ihtiyacı vardır. Prestijiniz ve yaşam alanınız olan aracınızın temizlik vaktinin geldiğini düşünüyorsanız, organik ürünleriyle yeni nesil temizlik uzmanı SOFTCLEANS Yerinde Araç İçi Temizlik hizmetiyle de emrinizde.

Araçlarınız Yerinde Yıkansın

 

SOFTCLEANS olarak yerinde araç içi yıkama hizmetini sadece işinin uzmanı, iyi eğitilmiş personelle ve sıcak buhar veren son teknoloji makinelerle sunuyoruz. Aracınızı cinsi ne olursa olsun sizin yerinizde yıkıyor, aracınızın içini ışıl ışıl ve tertemiz yapıyoruz.

%100 Organik Ürünlerle Araç İçi Temizlik

Biz araç içi temizlik hizmetini sadece%100 Bakanlık onaylı ve tamamen organik temizlik ürünleriyle yapıyoruz. Sıcak basınçlı buharkullanıyor, eğitimli personelimizle araçlarınızın her köşesini derinlemesine temizliyoruz. Güvenilir araç içi temizlik şirketi arıyorsanız siz de mutlaka referansı olan yıkama şirketini tercih edin. Merdiven altı yıkamacıları ve arkasında zehirli atık bırakan temizlik maddelerini araçlarınızdan uzak tutun.

Bakterileri, Virüsleri %99.99 Yok Ediyoruz!

Aracınızın kirlenmesi demek, koltuklardan konsola, camlardan paspaslara kadar her köşesinde biriken kir, yağ ve toz tabakası demektir. Bu tabakalar hem kötü görünür, hem de bakteriler ve virüsler için mükemmel çoğalma ortamı sağlar. Siz ve sevdikleriniz tüm yolculuklar boyunca havaya yayılan kir zerrelerini solumak zorunda kalırsınız. Bu durum sağlığınız için ciddi tehdit demektir. En kolay çözüm ise güvenilir ve uzman şirkettenyerindearaç içi yıkama hizmeti almaktır.

SOFTCLEANS İstanbul araç içi temizlikhizmetiyle hem istenmeyen kiri, yağı ve tozu uzaklaştırır, hem de %100 organik ürünler ve yüksek basınçlı buharla bakterileri, virüsleri, maytları %99.99 oranında yok eder. Geriye içinde keyifle zaman geçireceğiniz, en değerli yolcularınızı ağırlayacağınız tertemiz araçlar kalır.

İstanbul Yerinde Araç İçi Temizlik İçin Sizi Arayalım

Günlük işlerinizi aksatmadan yerindearaç içi temizlik hizmeti almak istiyorsanız hemen aşağıdaki mini formu doldurun. Uzmanlarımız sizi arasın, randevunuzukolayca alın. Araçlarınızın içiilk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olsun.

   
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Gönder