İşlemlerinizin kalıcı olabilmesi için giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. GİRİŞ YAP veya HESAP OLUŞTUR
Buharlı Temizliğin Faydaları

Buharlı Temizliğin Faydaları

Buharlı temizlik, yıllardır edinilen temizlik alışkanlıklarını unutturan yeni bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde hem zamandan, hem de deterjan ve sudan tasarruf sağlanmaktadır. Temizlik sırasında kullanılan deterjan ve diğer tüm kimyasal maddelere gerek duyulmadan yalnızca suyun yüksek derecede ısınıp, buhara dönüşmesi ile yapılan bir temizliktir. Yalnızca buhar ile evinizi, ofisinizi ya da kirli olan tüm eşyalarınızı kısa sürede ve yorulmadan temizleyebilirsiniz.

Buharlı temizliğin birçok faydası bulunmaktadır:

  • Kimyasal maddelere gerek duyulmadan buharın gücü sayesinde yüksek derecede hijyen sağlamaktadır. Ayrıca kimyasal maddelerin çevreye, bütçenize ve sağlığınıza verdiği zararlardan da kurtulmuş olursunuz.
  • Temizlik yaparken kullandığınız su miktarını neredeyse yarıya indirerek, su tasarrufu yapmanızı sağlar.
  • Tüm yüzeylerde oluşan derinlemesine kir ve yağ lekelerini kolayca çıkarmanızı sağlayarak, temizlik için harcadığınız zamanın size kalmasını sağlar.
  • Buharın yüksek ısısı sayesinde çevrede bulunan mikrop ve bakterileri yok eder.
  • Ayrıca buharlı temizlik yöntemi ile yatak, koltuk, halı ve giysilerinizi de kolayca temizleyebilirsiniz.

Buharlı Koltuk Temizliği

Özel bir makine sayesinde yapılan buharlı koltuk temizliği, yüksek derecede ki buharın gücü sayesinde koltuklarınızda derinlemesine hijyen sağlamaktadır. Diğer temizleme yöntemlerine kıyasla en büyük faydası, kimyasal maddeler kullanmadan temizleme işleminin gerçekleştirilmesidir. Tüm döşemelerinizdeki derin kir ve lekeler, buharlı koltuk temizliği sayesinde kısa sürede çıkarılabilmektedir.

Soft Cleans Profesyonel Temizlik Hizmetleri olarak, koltuklarınızı buharlı yöntemle hızlı ve hijyenik bir şekilde eski görünümlerine kavuşturuyoruz. Üstelik bu yöntem sayesinde temizlik sırasında kullanılan ağır kimyasal ve kanserojen maddelere maruz kalmanızın önüne geçiyoruz. Sağlıklı bir temizlik için siz de buharlı koltuk temizliği yöntemini tercih edebilirsiniz.

Buharlı Yatak Temizliği

Buharlı yatak temizliği sayesinde, yataklarınızı temizlerken kullanılan kimyasal madde ve deterjanların size ve mobilyanıza zarar vermesinin önüne geçilmektedir. Yatak temizliği sırasında kullanılan deterjanlar yataklarınızın içine işleyerek bakteri üremesine, kötü kokuların oluşmasına ve yatağınızın yaylarında paslanmaya sebep olmaktadır. Buharlı yatak temizliği, yalnızca yüksek ısıdaki suyun buhara dönüşmesiyle yapılır. Böylece yatağınızın yüzeyindeki kirler yüksek sıcaklıkla birlikte çözülür ve kolayca temizlenir.

Kimyasal maddeler kullanmadan yapılan buharlı yatak temizliği; sağlıksız kimyasalların yatağınıza hapsolmasının önüne geçerek, suyun gücü ile yataklarınızda hijyen sağlamaktadır.

Hesabım

Devam ederek Kullanm Şartları ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Hesabın yok mu?  Hesap Oluştur


Zaten hesabınız var mı?  Giriş yap