İşlemlerinizin kalıcı olabilmesi için giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. GİRİŞ YAP veya HESAP OLUŞTUR
Buharlı Yatak Yıkama

Buharlı Yatak Yıkama

Buharlı Yatak Yıkama Nedir?

Buharlı yatak yıkama, yatak yıkama yöntemlerinden bir tanesidir ve son derece detaylı bir temizlik çeşididir. Özel bir makine ile yapılan bu işlem ile üstün temizlik sağlanmaktadır. Bu temizlik yöntemiyle makinemiz 150-170 derece sıcaklığında buhar üretir. Oluşan bu buhar sayesinde yatak kumaşlarında bulunan kir ve lekeleri kolayca çözülür. Buharın diğer yıkama yöntemlerinden en büyük farkı kimyasal değildir. Bu yıkama sayesinde hiç bir kanserojen madde kullanılmadan yatakların temizlenmesi sağlanmaktadır.


Buharlı yatak yıkama nasıl yapılır?

Öncelikle bilinmesi gereken bu yıkama şeklinin en sağlıklı yöntem olduğudur. Buharla yapılan yıkama işlemlerinde, diğer yıkamalara nazaran yataklar daha az ıslanacak, kuruma süreleri kısalacak, rutubet oluşumu engellenecek, kimyasal kullanımı minimize edilecek ve tertemiz bir yatağa kavuşulacaktır.

  1. Öncelikle ilk aşamada yatak emiş gücü yüksek makine ile vakumlanarak tozlarından arındırılacaktır.
  2.  İkinci aşamada yatak minderleri var ise buharla yumuşatılacak, bakteri ve mite temizliği sağlanacaktır. Gerekli sıcaklığa ulaştıktan sonra emiş gücü yüksek makine ile mindere sıcak buhar verilecek ve emiş gücü yüksek makineler ile durulaması yapılacak, aynı zamanda kir ve lekeleri de çıkarılacaktır.
  3. Minderlerin temizliği ve dezenfeksiyonu sağlandıktan sonra yatak kasalarını ve tüm kumaş yüzeylerin yıkanmasına başlanacaktır.  Yatak kumaş yüzeyine 150-170 derece sıcak buhar verilerek kir ve lekeleri yumuşatılır. Makineye yatak yıkama aparatı takılarak yüksek ısıda buhar yatağa verilecek ve emiş gücü yüksek makineler ile vakumlanacaktır.
  4. Buharla yatak yıkama sonrası hala yatakta leke var ise özel leke çıkarıcılar kullanılarak yataklarınız lekelerinden de arındırılacaktır.
  5. Yatağın bütünüyle kalite kontrolü yapıldıktan sonra buharla yıkama işlemi bitirilecektir.


En iyi buharla yatak yıkama nasıl yapılır?

En iyi buharla yatak yıkama hizmetini sizlere sunmak adına Türkiye ve Avrupa’nın en iyi buharlı makinelerini kullanmaktayız. Tüm müşterilerimiz mutlaka memnun olacak şekilde temizlik hizmeti veriyoruz. Buharla yaptığımız bu işlemlerin hepsine şirketimizin garantisini veriyoruz. Beğenmez iseniz ücret dahi talep etmiyoruz.


Evde buharla yatak yıkama

Evde buharla yatak yıkama gelişen teknoloji ile birlikte artık mümkündür. Yaklaşık ağırlığı 50 kg olan bu makineyi evinize getirerek yerinde buharla yatak yıkama hizmetini sizlere sağlıyoruz.  Evinize gelen 2 personelimiz makineler ile profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyor. Çok kısa bir sürede yataklarınızı temizliyoruz ve 3-4 saat içinde kullanıma hazır hale getiriyoruz. Evde yatak yıkamanın birçok avantajı bulunmaktadır. En başta yataklarınızı fabrikaya götürmediğimiz için nakliye masrafı ve hamaliye masrafı ödemezsiniz. Bunun yanında yıkama süresi dahil sadece 5 saat yatakları kullanmazsınız, ardından yataklarınız kullanıma hazır hale geldiğinden çok kısa sürede kullanıma devam edebilirsiniz.


Buharlı yatak yıkama fiyatları

Buharlı yatak yıkama fiyatları bazı kriterler bazında göre farklılık göstermektedir. Yıkanacak ürünlerin adet cinsi ve kumaş kalitesi bu farklılığı doğurmaktadır. Birçok buharla yıkama faaliyetinde kimyasal madde kullanımına ihtiyaç yoktur. Fakat bazı tür kumaşlar da kimyasal madde kullanılması gerekmektedir. Bu da fiyat farklılığını ortaya çıkarmaktadır. Fiyatlar ürünün boyutuna göre farklılık gösterir. 5 TL den başlayıp 150 TL ye kadar bir fiyat farklılığı vardır. Bize ulaşarak uzman ekibimiz tarafından fiyatlandırma hakkında net bilgilere sahip olabilirsiniz.


En ucuz buharlı yatak yıkama

En ucuz buharlı yatak yıkama hizmetini İstanbul da biz veriyoruz. Maltepe merkezli olarak İstanbul’un her yerine bu hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile yataklarınızı tertemiz yaparken kesenizi de yormuyoruz. Piyasa fiyatlarının daha altında hizmet verebilmek için tüm imkanlarımızı zorluyoruz.

Buharlı yatak yıkama kampanyaları

Buharlı yatak yıkama kampanyaları için sitemizi ara ara kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Belirli dönemlerde mutlaka kampanyalarımız olmaktadır. Güncel kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilmek adına bizleri arayabilir ya da web sitemizi kontrol edebilirsiniz.


Buharlı yatak yıkama makinası

Buharlı yatak yıkama makinası olarak en iyi buharlı yatak yıkama makinasını kullanmaktayız. Piyasada cleanvac isv 2800-s markası aşırı fazla bulunmakta. Fakat bilinmelidir ki her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yan sanayi ürünler kullanan şirketler mevcut.


Buharlı yıkama kimlere tavsiye edilir?


Bebek bekleyen aileler:

Özellikle yeni doğacak bebeği olan ailelere de doğum öncesi buharlı yıkama hizmetimizi tavsiye ediyoruz. Evde bulunan birçok eşyayı doğum öncesi dezenfekte edebiliriz. Bebeğinizin daha Hijyenik bir eve gelmesini sağlayabiliriz.


Hastası olanlar:

Evinde yaşlı insanların bakımını üstlenen bir çok aile var. İster istemez bazı temizlik sorunları ile karşılaşılabiliyor. Bu sorunlarla başa çıkamayabilirsiniz. Bu durumda profesyonel temizlik ihtiyacı doğabilir.


Evcil hayvan besleyenler:

En çok gelen sorulardan biri, bu buharlı yıkama kimlere tavsiye edilir? En çok kimler tercih eder sorusunu cevaplamaya çalışalım. Yüksek ısıda üretilen buhar ortalama 200 derece ısıya kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle yüksek Hijyen sağlayan bir işlemdir. Evinizde evcil hayvan besliyorsanız bu yıkama şeklini kesinlikle sizlere öneririz. Evcil hayvanlar sokağa çıktıklarında birçok mikrobu evlerinize taşımaktadır. Yüksek ısıdaki buhar tüm bu mikropları temizleme kabiliyetine sahiptir.


Alerjik rahatsızlığı olanlar: 

Kimyasal maddelere alerjiniz var ise bu yıkama tam size göre. Talebinize göre buharlı yıkama işleminde hiç bir deterjan kullanmadan hizmet verebiliyoruz. Bu sayede sağlığınızı tehdit edebilecek ürünlerle karşı karşıya kalmıyorsunuz.

Ev Dışında Hizmet Edilen Yerler


Restorant ve Kafeler:

Restorant ve kafelerde bulunan yataklar yoğun kullanıma maruz kalmaktadırlar. Üzerinde birçok virüs barındırma olasılığı bulunan bu yatakların temizliği en detaylı şekilde buharla yapılabilmektedir. Çoğu kişinin virüs taşıdığı bu dönemde müşterilerinizi korumanın en sağlıklı yollarından biri kumaş yatak, sandalye ve sedirlerinizi buharla temizletmektir. Buharla temizlik hizmetimiz ile bilgi için bize ulaşın.

Camii ve ibadethaneler:

Camii ve ibadethanelerde bulunan halı ve yataklarında temizlenmesi için en etkili yöntem buharlı yıkamadır. Özellikle camilerde asılan türlü uyarılara rağmen bilinçsiz bazı kişiler çorap kullanmadan halılara basmaktadırlar. Ayaklarda birçok mikrop barınabilmektedir. Mantar ve egzama bunlardan en bilinenleridir. Mantar ve bakterilere karşı en iyi çözüm buharla yıkama ile yıkama yapılmasıdır.

Oteller:

Otellerde bulunan halı, yatak ve yataklar belirli periyotlarda yıkanmalıdır. En etkili yıkama yönetimi buharla yıkamadır. Bu yıkama sayesinde misafirlerinizi en Hijyenik koşullar da ağırlayabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Anadolu yakası: Şirketimizin genel merkezi Anadolu yakasında bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz ilçeler Maltepe, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar’dır

Avrupa yakası: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başak şehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinin tümüne aynı fiyatlarla hizmet veriyoruz. Servis ücreti gibi bir talebimiz yok. Tek derdimiz kurmuş olduğumuz hizmet ağı ile önce tüm İstanbul’a sonra Türkiye’ye bu hizmeti sunmaktır. Merkezimiz dışında ki ilçelerine fiyat farkı olmadan hizmet veriyoruz. Avrupa yakasında bulunan şubelerimiz aracılığı ile kesintisiz olarak, resmi tatillerde dahil hizmet veriyoruz.

Bu yazımızda buharlı yatak yıkama, buharlı yatak yıkama fiyatları, buharlı temizlik nasıl yapılır, buharla sandalye yıkama, İstanbul buharlı yatak yıkama, Avrupa ve Anadolu yakası buharlı yatak yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz.

Hesabım

Devam ederek Kullanm Şartları ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Hesabın yok mu?  Hesap Oluştur


Zaten hesabınız var mı?  Giriş yap