İşlemlerinizin kalıcı olabilmesi için giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. GİRİŞ YAP veya HESAP OLUŞTUR
Hakkımızda
KURUMSAL

Hakkımızda bilgi edinin

Biz İstanbul’un yeni nesil profesyonel temizlik şirketiyiz. Eviniz, işyeriniz, araçlarınız ve özel mobilyalarınıziçin ihtiyaç duyduğunuz her tür temizlik ve dezenfeksiyon hizmetini sizlere en hesaplı ve en kaliteli şekilde sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

En yenilikçi ekipmanlar ve en yenilikçi çevre ve insan dostu ürünler kullanıyoruz. Çalışanlarımızı sürekli eğitiyor, sizlerin memnuniyetini maksimuma çıkarmak için çalışıyoruz. Dahası, çağdaş hayat içerisinde sizin zamanınızın çok değerli olduğunu biliyor, yerinde temizlik hizmetlerimizle sizlere zamandan kazandırıyoruz.

Tüm hizmetlerimizi işinin ehli, sertifikalı, uzman personelle hizmet veriyor, insan kaynaklı hataları en başından engelliyoruz. Tüm temizlik hizmetlerimizde Bakanlık onaylı ve kalite belgeli %100 organik ürünler kullanıyoruz. Arkamızda size ve sevdiklerinize zarar verecek kimyasallar, kanserojen artıklar bırakmadan tüm mekânlarınızı, araçlarınızı ve değerli mobilyalarınızı tertemiz yapıyoruz. Sevdiklerinizle ve iş ortaklarınızla birlikte ferah ortamlarda keyifle zaman geçirmeniz için çalışıyoruz.

Üstelik sıcak buharla ve kalite belgeli ürünlerimizle verdiğimiz temizlik hizmetleriyle bakterilerin, virüslerin, maya ve küf mantarlarının % 100’ünü yok ediyoruz. Mekanlarınız da, araçlarınızda ve değerli mobilyalarınız da gerçek anlamda hijyen sunuyoruz.

Çok çeşitli hizmetlerimiz içinde ev temizliği, işyeri temizliği, dezenfekte hizmetleri, yerinde koltuk yıkama, yerinde yatak yıkama, yerinde sandalye yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde stor perde yıkama, işyeri temizliği, ofis temizliği, araç temizliği, araç dezenfekte gibi çağdaş yaşamın gereği hizmetler yer almaktadır.Kalite Prensiplerimiz:

– Sizin tüm beklentilerinizi karşılamaya yönelik ürün ve hizmetlerle maksimum memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyoruz.
– Teknolojiyi ve yeni ürünleri yakından takip ediyor, sosyal sorumluluk için çevre dostu çözümler sunuyoruz.
– Sunduğumuz hizmetlerle sizlerin hayat kalitesi ve iş verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.
– Öneri ve eleştirilerinizi dikkate alıyor, bütün çalışanlarımıza toplam kalite bilincini aşılıyoruz.
– Çalışma disiplinimizle sürprizlere izin vermeyen süreklilik anlayışı taşıyoruz.
– Tüm sorunlarınıza etkili ve hızlı çözümler üretmek üzere dinamizmimizi en üst seviyede tutuyoruz.
– Daha etkin temizlik, daha hijyenik çözümler ve daha hızlı servis pratiği geliştirmek için yenilikçi anlayışla çalışıyoruz.
– Hizmet sonrası desteklerle tüm müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler geliştiriyoruz.

Hesabım

Devam ederek Kullanm Şartları ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Hesabın yok mu?  Hesap Oluştur


Zaten hesabınız var mı?  Giriş yap