İşlemlerinizin kalıcı olabilmesi için giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. GİRİŞ YAP veya HESAP OLUŞTUR
Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır? Koltuk Yıkama Çeşitleri Nelerdir?

Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır? Koltuk Yıkama Çeşitleri Nelerdir?

Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır ? Koltuk Yıkama Çeşitleri Nelerdir ?

Devir değiştikçe ihtiyaçlar da değişiyor. Bundan 20 yıl önce birçoğumuz koltuk yıkama hakkında bilgi sahibi değildik. Genellikle koltuklarımızı kendimiz silip temizlerdik. Bayanların iş hayatına daha fazla katılım göstermesi sonucu birçok yeni meslek grubu türedi. Bunlardan biride koltuk yıkama işi.  Öncelikle koltuk yıkama yöntemi olarak birden fazla teknik ve makine ile yıkandığını bilmenizi isteriz. Softcleans olarak Buharlı Koltuk Yıkama yöntemini tavsiye etmekteyiz. Bu hizmeti profesyonel ekibimiz ile sizlere yerinde sunmaktayız. Çalışma temposu derken zamandan kar etmek hepimizin hakkı. Düşünsenize istediğiniz gün ve saatte halılarınız yerinde hiçbir zahmete girmeden temizlenmiş olacak.


1- Buharlı Koltuk Yıkama

Hijyene önem verenlerin ilk tercihi buharlı koltuk yıkama yöntemidir. Bakteri ve mite yuvalanmasına anında son veren bir sistemdir. 170 derece jet buhar üreten makineler ile verilen bu hizmet oldukça ilgi görmektedir. Buharlı koltuk yıkama makinesi ile yapılır. Uygun yıkama aparatı ile koltuğun tüm bölümlerine jet buhar uygulanarak aynı anda vakum yapılarak koltuk kir, leke ve bakterilerden arındırılır. Oldukça iyi sonuçlar veren bir yıkama sistemidir.


 2- Sulu Sistem Koltuk Yıkama

Sulu sistem koltuk yıkama derinlemesine temizliği garanti eden bir sistemdir. Profesyonel makineler ile yapılmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi bol su kullanılarak gerçekleştirilir. Koltuğun kumaşı belirlenerek kumaşa uygun yıkama şampuanı seçilir. Uygun yıkama şampuanı seçilerek su ile karıştırılıp bir karışım elde edilir. Bu karışım bir pompaya boşaltılır. Pompa ile tüm kumaş yüzeye yayılır. Uygun bir fırça ile fırçalanarak kir ve lekeler halıdan arındırılır. Sulu sistem yıkama makinesi ile vakum yapılır ve temiz su verilerek durulanması sağlanır. Bir takım koltuk ortalama 1 saatte temizlenmektedir. Kuruma süresi yaklaşık 6–8 saat arasındadır. En yaygın kullanılan yıkama sistemlerinden biridir.


3- Kuru köpük ile koltuk yıkama

Genellikle koltuğu hemen kullanmak isteyen kişi ve işyerlerinin tercih ettiği bir sistemdir. Su kullanılmadığı için kuruma süresi oldukça kısadır. Bu sebeple tam verimli bir temizlik olmaz. Özel bir makine ve özel deterjanlarla oluşturulan kuru köpük kumaş yüzeye dökülür. Uygun bir fırça yardımı ile koltuk fırçalanır. Fırçalanma esnasında köpük koltuğun iç kısımlarına nüfuz eder. Bir süre sonra kirle birlikte dışarı çıkar. Koltuk temizleme yöntemleri arasında Buharlı Koltuk Yıkama yöntemi daha çok tercih edilmektedir. Nedeni daha hijyenik bir temizliğin sağlanmasıdır.

Koltuk yıkama fiyatları

Kumaş cinsine göre fiyatlandırma yapmak en mantıklı yoldur. Softclean uygun fiyatlar ve tecrübeli kadrosu ile koltuklarınızın yıkanmasında çözüm olmaktadır.

Hesabım

Devam ederek Kullanm Şartları ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Hesabın yok mu?  Hesap Oluştur


Zaten hesabınız var mı?  Giriş yap

Profesyonel olmak için başvuru oluşturun


Zaten bayi hesabnz var mı?  Giriş yap