Koltuk Yıkama Nedir ?

Sıcak buhar gibi son teknoloji yöntemi ile uygulanan temizleme türüne Koltuk Yıkama denir. Koltuklarımızda günün büyük bölümünü geçiriyoruz. Evde misafirlerimizi, işyerinde konuklarımızı koltuklarımızda ağırlıyoruz. Prestijimiz ve yaşam alanımızın birer parçası olan koltuklarınızın kirlendiğini düşünüyorsanız, tamamen organik ürünleriyle yeni nesil İstanbul koltuk yıkama uzmanı SOFTCLEANS, titizlik ve temizlik arayanların emrinde. Karcher marka profesyonel koltuk ve halı yıkama Makineleri ile çalışmaktayız. Ürünlerimiz bitkisel Amway ürünleridir.

Koltuklarınız Yerinde Yıkansın, İlk Günkü Gibi Parlasın

SOFTCLEANS olarak hizmeti sadece işinin uzmanı, iyi eğitilmiş personelle ve sıcak buhar veren son teknoloji makinelerle sunuyoruz. Koltuklarınız hangi ebatta ve hangi cins olursa olsun sizin yerinizde kolayca yıkanıyor, ilk günkü gibi ışıl ışıl ve tertemiz oluyorlar. Mekanlarınızın havası değişiyor.

Bakterilere, Virüslere, Maytlara Karşı %100 Etki

Koltuğunuzun kirlenmesi demek, yüzeyinden başlayıp kılıfın içine kadar sinen kir, yağ ve toz tabakası demektir. Bu tabakalar sadece kötü görünmekle kalmaz, aynı zamanda bakteriler, virüsler ve maytlar için de mükemmel çoğalma ortamı sağlar. Siz ve sevdikleriniz gün boyunca havaya yayılan bu kir zerrelerini solumak zorunda kalırsınız. Bu durum sağlığınız için ciddi tehdit demektir. Tek gerçek çözüm ise güvenilir ve uzman bir adresten profesyonel koltuk yıkama hizmeti almaktır.

SOFTCLEANS İstanbul koltuk yıkama hizmeti hem istenmeyen kiri, yağı ve tozu uzaklaştırır, hem de %100 organik ürünler ve yüksek basınçlı buharla bakterileri, virüsleri, maytları %100 oranında yok eder. Geriye üzerinde keyifle zaman geçireceğiniz, en değerli misafirlerinizi gururla ağırlayacağınız tertemiz koltuklar kalır.

%100 Organik Ürünlerle Koltuk Yıkama

Biz koltuk yıkama işlemini sadece %100 Bakanlık onaylı ve tamamen organik temizlik ürünleriyle, sıcak buharla ve eğitimli personelimizle, üstelik de sizin yerinizde yapıyoruz. Koltuklarınızı derinlemesine temizliyoruz. Güvenilir koltuk yıkama şirketi arıyorsanız siz de mutlaka referansı olan yıkama şirketini tercih edin. Merdiven altı yıkamacıları ve arkasında zehirli atık bırakan temizlik maddelerini koltuklarınızdan ve mekânlarınızdan uzak tutun.

İstanbul Yerinde Koltuk Yıkama İçin Sizi Arayalım

Günlük işlerinizi aksatmadan yerinde koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız hemen aşağıdaki mini formu doldurun. Uzmanlarımız sizi arasın, randevunuzu kolayca alın. Koltuklarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olsun, tümü mis gibi koksun.

Merak ettiğiniz sorularda bize ulaşabilirsiniz Instagram adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

   
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Gönder