Pendik Yerinde Yatak Yıkama

Softcleans Pendik Yerinde Yatak Yıkama ile yataklarınızı evinizde temizliyoruz. Yatakları da koltuklar gibi sürekli kullanmak zorunda kalıyoruz. Elbise değişir gibi sürekli yatak değiştiremediğimiz için, doğal olarak yataklarımız kirlenmekte ve zamanla yatağımızda mikroplar üremektedir. Ne kadar temiz tutarsak tutalım, vücudumuzdan akan terler bir şekilde yatağın hijyenini etkilemektedir ve mikroorganizmaların yaşam haline getirmektedir. Bu mikroorganizmalar gözle görülmese de, önlem alınmadığı taktirde ileride çok ciddi hastalıklar ortaya çıkarabilir. Alerjik reaksiyonu tetikleyen milkroorganizmalar, genelde buharlı temizlik sayesinde yok edilebilir.

Pendik Yatak Yıkama  işlemine başlamadan önce yatağı derinlemesine süpürüldükten sonra temizlik işlemine geçilir.

Yatak yüzeyindeki tozların alındığından emin olunduktan sonra, yatak dört taraflı buharlı temizlik makinesi yardımıyla dezenfekte edilmelidir. Buharlı temizlik sayesinde yatakta oluşan toz böcekleri ( Akar, Mite ) Yok edilmektedir.

Yatak buharla dezenfekte edildikten sonra, artık sulu ve köpüklü yıkama hizmetine hazır hale gelmiş demektir. Evde kullandığımız marka olarak bilinen ve ağır kimyasal maddeler içermeyen temizlik maddeleri su ile karıştırılır ve köpürtülür. Pendik Yatak Yıkama sünger yardımıyla köpüklü su şeklinde yatak ovularak kirlerin iyice yumuşaması sağlanır. Leke olan kısımlara yoğun bir şekilde tekrar buhar tutulur. Yıkama aşamasında çok yoğun temizlik maddeleri kullanmamaktayız.

Vakumlama İşlemi

Yatak yıkama işlemi tamamlandıktan sonra 5 dakika gibi bir süreç beklenmelidir. Daha sonra profesyonel temizlik vakum makinesi yardımıyla yatak yüzeyindeki kirli köpüklü su vakumlanarak çekilir.

Yatak yıkama – Kuruma süreci

Çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak yıkama süreci ortalama 60 – 90 dakika sürebilir. Kuruma süreci ise, ortalama 4 ile 8 saat arasında kurumaktadır.

Softcleans ile yataklarınız ilk günkü hijyenine kavuşmuş olacak !

   
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Gönder