Sandalye Yıkama

İster çalışmak için ister dinlenmek için, sandalyelerimizde günün büyük bölümünü geçiriyoruz. Evde misafirlerimizi, işyerinde konuklarımızı sandalyelerimizde ağırlıyoruz. Prestijimiz ve yaşam alanımızın önemli birer parçası olan sandalyelerinizin kirlendiğini düşünüyorsanız şimdi kolayı var. Tamamen organik ürünleriyle yeni nesil sandalye yıkama uzmanı SOFTCLEANS, Yerinde Sandalye Yıkama hizmetiyle de siz değerli İstanbulluların emrinde.

Sandalyeleriniz Yerinde Kolayca Yıkansın

SOFTCLEANS olarak yerinde sandalye yıkama hizmetini işinin uzmanı, iyi eğitilmiş personelimizle ve sıcak buhar veren son teknoloji makinelerle sunuyoruz. Sandalyeleriniz hangi ebatta ve hangi cins olursa olsun sizin yerinizde kolayca yıkanıyor, ilk günkü gibi ışıl ışıl ve tertemiz oluyorlar. Temiz sandalyelerle mekânlarınızın havası da bir anda değişiyor.

Bakterilere, Virüslere, Maytlara Karşı %100 Etki

Sandalyelerin kirlenmesi demek, yüzeyinden başlayıp kılıfın içine kadar sinen kir, yağ ve toz tabakası demektir. Bu tabakalar sadece kötü görünmekle kalmaz, aynı zamanda bakteriler, virüsler ve maytlar için de mükemmel çoğalma ortamı sağlar. Siz ve sevdikleriniz gün boyunca havaya yayılan kir zerrelerini solumak, kirli sandalyelere zorunda kalırsınız. Bu durum sağlığınız için tehdit demektir. Tek gerçek çözüm ise güvenilir ve uzman bir adresten profesyonel sandalye yıkama hizmeti almaktır.

SOFTCLEANS İstanbul sandalye yıkama hizmeti hem istenmeyen kiri, yağı ve tozu uzaklaştırır, hem de %100 organik ürünler ve yüksek basınçlı buharla bakterileri, virüsleri, maytları %100 oranında yok eder. Geriye üzerinde keyifle zaman geçireceğiniz, en değerli misafirlerinizi gururla ağırlayacağınız tertemiz sandalyeler kalır.

%100 Organik Ürünlerle Sandalye Yıkama

Biz sandalye yıkama işlemini sadece%100 Bakanlık onaylı ve tamamen organik temizlik ürünleriyle, sıcak buharla ve eğitimli personelimizle, üstelik de sizin yerinizde yapıyoruz. Sandalyelerinizi derinlemesine temizliyoruz. Güvenilir sandalye yıkama şirketi arıyorsanız siz de mutlaka referansı olan yıkama şirketini tercih edin. Merdiven altı yıkamacıları ve arkasında zehirli atık bırakan temizlik maddelerini sandalyeleriniz den ve mekânlarınızdan uzak tutun.

İstanbul Sandalye Yıkama İçin Sizi Arayalım

Günlük işlerinizi aksatmadan yerinde sandalye yıkama hizmeti almak istiyorsanız hemen aşağıdaki mini formu doldurun. Uzmanlarımız sizi arasın, randevunuzu kolayca alın. Sandalyeleriniz ilk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olsun.

   
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Gönder