Yatak Yıkama

Yataklarımızda günün neredeyse üçte birini geçiriyoruz. İyi ve sağlıklı uyku ile enerjimizi topluyor, işimiz, okulumuz, sevdiklerimiz ve eğlencemiz için bir sonraki güne hazırlanıyoruz. İşte bu sağlıklı ve kaliteli uykunun olmazsa olmazı, bakterilerden, virüslerden ve maytlardan arındırılmış tertemiz bir yataktır. Eğer siz de “Yataklarımı nasıl temizletebilirim ?” diye düşünüyorsanız artık dert etmeyin; tamamen organik ürünleriyle yeni nesil yatak yıkama uzmanı SOFTCLEANS, Yerinde Yatak Yıkama hizmetiyle de İstanbul’un her noktasında titizlik ve temizlik arayanların emrinde.

Yataklarınız Yerinde Yıkansın, Uykunuzun Kalitesi Artsın

SOFTCLEANS olarak İstanbul yatak yıkama hizmetini sadece işinin uzmanı iyi eğitilmiş personelle ve sıcak buhar veren son teknoloji makinelerle sunuyoruz. Yataklarınızı hangi cins olurlarsa olsunlar sizin yerinizde kolayca yıkıyor, ilk günkü gibi ışıl ışıl ve tertemiz olmalarını sağlıyoruz.

Bakterilere, Virüslere, Maytlara Karşı %99.99 Etki

Yatağınızın kirlenmesi demek, yüzeyinden başlayıp yatağın içine kadar sinen kir, yağ ve toz tabakası demektir. Bu tabakalar sadece kötü görünmekle kalmaz, aynı zamanda bakteriler, virüsler ve maytlar için de mükemmel çoğalma ortamı sağlar. Uykunuz boyunca bu kir zerrelerini solumak zorunda kalırsınız. Bu durum siz ve sevdikleriniz için ciddi tehdit demektir. Tek gerçek çözüm ise güvenilir ve uzman bir adresten profesyonel yatak yıkama hizmeti almaktır.

SOFTCLEANS İstanbul yerinde yatak yıkama hizmeti hem istenmeyen kiri, yağı ve tozu uzaklaştırır, hem de %100 organik ürünler ve yüksek basınçlı buharla bakterileri, virüsleri, maytları %100 oranında yok eder. Geriye üzerinde derin bir uyku çekebileceğiniz tertemiz yataklar kalır.

Bakanlık Onaylı %100 Organik Ürünler Kullanıyoruz

Biz yerinde yatak yıkama işlemini sadece%100 Bakanlık onaylı ve tamamen organik temizlik ürünleriyle, sıcak buharla ve eğitimli personelimizle yapıyoruz. Güvenilir yatak yıkama şirketi arıyorsanız siz de mutlaka referansı olan yıkama şirketini tercih edin. Merdiven altı yıkamacıları ve arkasında zehirli atık bırakan temizlik maddelerini yatağınızdan ve mekânlarınızdan uzak tutun.

İstanbul Yatak Yıkama İçin Sizi Arayalım

Günlük işlerinizi aksatmadan yerinde yatak yıkama hizmeti almak istiyorsanız hemen aşağıdaki mini formu doldurun. Uzmanlarımız sizi arasın, randevunuzu kolayca alın. Yataklarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olsun, mis gibi koksun.

   
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Gönder