Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama: Halılarımız evlerimize ve işyerlerimize apayrı bir hava katıyorlar, hem imajımızı hem prestijimizi yansıtıyorlar, fakat kirlendiler mi temizlenmeleri büyük dert. Üstelik temizlik için dışarı göndermesi de cabası. Eğer siz de “Halım kendi yerimde nasıl temizlenir ?” diye düşünüyorsanız artık dert etmeyin; tamamen organik ürünleriyle yeni nesil mekân temizliğinin uzmanı SOFTCLEANS, Yerinde Halı Yıkama hizmetiyle de İstanbul’un her noktasında titizlik ve temizlik arayanların emrinde.

Halılarınız Yerinde Yıkansın, İlk Günkü Gibi Işıl Işıl Parlasın

SOFTCLEANS olarak yerinde halı yıkama hizmetini sadece işinin uzmanı, iyi eğitilmiş personelle sunuyoruz. Alacağınız hizmeti de sizin günlük programınıza uyacak şekilde birlikte planlıyoruz. Halılarınız hangi cins olursa olsun sıcak buhar veren son teknoloji makinelerimizle ve sizin yerinizde kolayca yıkanıyor, ilk günkü gibi ışıl ışıl ve tertemiz oluyorlar. Üstelik işleriniz ve günlük programınız aksamıyor.

Bakterilere ve Virüslere Karşı %100 Etki

Halınızın kirlenmesi demek, yüzeyinde biriken kötü görünümlü kir, yağ ve toz tabakası demektir. Bu tabakalar sadece kötü görünmekle kalmaz, aynı zamanda bakteriler, virüsler ve maytlar için de mükemmel çoğalma ortamı sağlar. Halınız dan yükselen kir zerreleri tüm mekânınıza yayılır. Bu durum siz, sevdikleriniz hatta varsa evcil hayvanınız için ciddi tehdit demektir. Tek gerçek çözüm ise güvenilir ve uzman bir adresten yerinde halı yıkama hizmeti almaktır.

SOFTCLEANS İstanbul yerinde halı yıkama hizmeti hem istenmeyen kiri, yağı ve tozu uzaklaştırır, hem de %100 organik ürünler ve yüksek basınçlı buharla bakterileri, virüsleri, maytları %100oranında yok eder. Geriye tertemiz halılar kalır.

Bakanlık Onaylı %100 Organik Ürünlerle Halı Yıkama

Biz yerinde halı yıkama işlemini sadece%100 Bakanlık onaylı ve tamamen organik temizlik ürünleriyle, sıcak buharla ve eğitimli personelimizle yapıyoruz. Eviniz ve işyeriniz için güvenilir halı yıkama şirketi arıyorsanız siz de mutlaka referansı olan yıkama şirketini tercih edin. Merdiven altı yıkamacıları ve arkasında zehirli atık bırakan temizlik maddelerini mekânınızdan ve sevdiklerinizden uzak tutun.

İstanbul Yerinde Halı Yıkama İçin Sizi Arayalım

Günlük işlerinizi aksatmadan en hesaplı yerinde halı yıkama hizmetini almak istiyorsanız hemen aşağıdaki mini formu doldurun. Uzmanlarımız sizi arasın, randevunuzu kolayca alın. Halılarınız bir an önce pırıl pırıl ve tertemiz olsun.

Merak ettiğiniz her soruda bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Gönder