İşlemlerinizin kalıcı olabilmesi için giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. GİRİŞ YAP veya HESAP OLUŞTUR
Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Nedir ?

Yerinde Halı Yıkama: Yüksek çekiş gücüne sahip halı yıkama makineleri ile yapılan temizliktir. İşlemi kısa sürmektedir ve temizlik sırasında yapılan işlemi an ve an görebilirsiniz. Halılarımız gün içinde her zaman ayak bastığımız ve hızlı bir şekilde kirlenen malzemelerdir. Bundan dolayı uzun süre kirli bir şekilde kalan halılarda mikrop ve bakteriler üremektedir. Sağlığımızı tehdit eden bir unsur haline gelen bu etkenler büyük tehdit oluşturmaktadır. Bu sebeple halılarınızın düzenli olarak temizlenmesi ve yıkanması gerekmektedir.

Soft Cleans Temizlik Hizmetleri sayesinde siz de yerinde halı yıkama hizmeti alarak halılarınızı düzenli olarak temizletebilirsiniz. Bu hizmet ile halılarınız  götürüldüğü sırada boş kalan ortamlarda yaşama zorunluluğu artık sona ermiştir. Bununla beraber duvardan duvara döşeli halıların toparlanıp, temizleyiciye götürülmesi imkânsız olmaktadır. Yıllar içinde kirlenen bu halılar için tam anlamıyla hijyeni sağlamak ise kendi imkânlarınız ile oldukça zordur. Hizmetlerimiz sayesinde kısa sürede halılarınızın ilk gün ki görüntüsüne ve hijyenine sahip olabilirsiniz.


Yerinde Halı Yıkamanın Faydaları

Kısa sürede eski haline dönen tertemiz halılara yorulmadan sahip olmak için yerinde halı yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yerinde halı yıkamanın birçok faydası bulunmaktadır.

  • Halılarını yıkamaya verdiğinde evinin boş kalmasından rahatsız olan müşterilerimiz için kısa sürede halılarını temizliyoruz.
  • Yıllarca kir birikmiş halıların evde kendi imkânlarınız ile temizliği mümkün olmamaktadır. Yüksek çekiş gücüne sahip halı yıkama makinelerimiz ile sizleri yormadan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak halılarınızı anında temizliyoruz.
  • Temizlik sırasında kullandığımız malzemeleri kendi gözleriniz ile görüp, aynı zamanda temizlik süresince izleme imkânına da sahip oluyorsunuz.
  • Sürekli kullanmak zorunda kaldığınız alanlardaki halılarınız için ise kısa sürede kuruma garantisi vermekteyiz. Böylelikle gündelik yaşamınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz.


Halılarınızı profesyonel makineler ve temizleyiciler ile ilk gün ki görünümüne ve hijyenine kavuşturabilirsiniz. Evinizde ya da ofisinizde fark etmeksizin istediğiniz alandaki halılarınızı hızlı ve kaliteli bir şekilde temizliyoruz. Böylelikle hem zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ek olarak %100 hijyenik olarak temizlediğimiz halılarınız ile sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyoruz.

Hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsinizInstagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Yeni makaleler

Hesabım

Devam ederek Kullanm Şartları ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Hesabın yok mu?  Hesap Oluştur


Zaten hesabınız var mı?  Giriş yap